Kuidas laenu abil parimat pulmapidu korraldada?

Pulmad on tavaliselt üks inimese elu tähtsamatest sündmustest. Kahjuks on aga sellise suure ürituse korraldamine samas ka üsna kulukas ning tihtipeale ei pruugi oma rahalistest vahenditest piisata. See aga ei tähenda, et see õnnelik päev olemata peaks jääma ning lahendusi selleks on tegelikult mitmeid ja erinevaid. Kõige aeganõudvaim nendest on kindlasti vajaliku summa järk-järgult kogumine, kiireim aga laenamine. Kuid kuidas ja kust laenata nii, et oma lähedaste tülitamist vältida ning hiljem ka tagasimaksmisega toime tulla. Lahenduseks on siinkohal kasutada laenufirma teenuseid.

Üheks selliseks erinevaid laenuteenuseid pakkuvas firmaks on laenud247.com

http://laenud247.com/ lehelt leiate paljude erinevate kiirlaenude väljastamisega tegelevate firmade andmeid, kelle erinevad laenupakkumised on nende mugavaks võrdlemiseks ka välja toodud.  Ka pulmade korraldamiseks pakuvad laenufirmad mitmeid erinevaid lahendusi, sobivaim ja paindlikum on siinkohal tarbimislaen, mille puhul ei ole laenu kasutamise sihtotstarvet määratud. Ka on võimalik laenu tagasimaksmise periood kokku leppida. Kui Te pole sellist tüüpi laenu varasemalt võtnud, siis peaks kindlasti ka laenutingimustega tutvuma ning vajadusel erinevad nüansid üle täpsustada. Kui varasemalt oli levinud arvamus, et pulmade korraldamiseks laenamine ja ühist elu laenukohustusega alustamine ei ole hea mõte, siis tänapäeval see õnneks enam nii pole. Järjest rohkem inimesi kasutab selleks just kiireid laenusid ning paluvad nutikalt pulmakülalistel kingitused ümbrikusse mahutada ehk siis siis teisisõnu noorpaarile raha kinkida. Nii on võimalik ka tulevasi laenumaksed katta – kas siis osaliselt või isegi täies ulatuses.

Kuna tegu on siiski laenamisega ja pulmade korraldamine kipub olema üsna emotsionaalne, tuleks kõik laenuga kaasnevad kohustused korralikult läbi mõelda. Pulmade jaoks saab laenu võtta kas kogu vajamineva summa ulatuses või siis osaliselt, kui enda rahast peaks puudu tulema. Seega tasuks kindlasti enne laenu võtmist kõik kulutused kokku arvutada ning pakutavate laenusummadega tutvuda. Tänapäeval on kiirlaenud tunduvalt paindlikumad ja kindlasti ka soodsamad, kui aastaid tagasi turule tulles. Ärge unustage küsida ka sooduspakkumisi! Kui laenate esimest korda, siis tavaliselt intresse ei rakendata, seega maksate tagasi vaid laenatud summa. Ning kindlasti tasuks kogu pulmade planeerimise õndsuses ja virr-varris siiski laenu võtmine kui selline eelnevalt ka oma tulevase abikaasaga läbi arutada, kuna ühine elu luuakse ju ikkagi koos.

Pulmade korraldamiseks laenu võtmine kipub olema viimane lahendus, aga sugugi ei tähenda see seda, et see oleks halvim lahendus. Kõik oleneb omaenda tervest ellusuhtumisest ning mõistmisest, et iga laen on finantskohustus. Olgu see siis pulmade või mistahes muu tarbeks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga