10 nõuannet esmakordseks armastuse avaldamiseks

Suhteekspert Caroline Brealey (mutualattraction.co.uk asutaja) jagab oma parimaid nippe, kuidas öelda need kolm sõna, kui sul pole aimugi millal, kuidas või isegi kas üldse seda teha.

 

  1. POLE OLEMAS ÕIGET VÕI VALET AEGA

Kui sa otsid maagilist kohtingut, kus oleks sobilik armastust avaldada, siis ma kardan, et sellist ei eksisteeri. Sa pead kuulama oma südamehäält ja usaldama oma kõhutunnet. Kui sa arvad, et sa armastad kedagi, oota, kuni sa oled kindel, sest need pole sõnad, mida lihtsalt loopida. Niisiis, pole olemas õiget või valet aega. Kui siis ainult esimesel kohtingul. Siis pole kindlasti õige aeg sellega lagedale tulla.

  1. ÜTLE SEDA AINULT SIIS, KUI SA SEDA 100% KA MÕTLED

Oled sa kunagi ennast unustanud ja öelnud midagi, mida sa tegelikult ei mõtle? Eriti pärast ühte või kahte klaasi veini! Vaata, et sa ei ütle neid kolme väikest sõna, kuni tead, et sa armastad kedagi ja seda ilma igasuguse kahtlusevarjuta. Mitte, et “Ma armastan sind umbes 80%, aga ma pole ikkagi kindel, kas ma saan sind täielikult usaldada.” Ütle seda ainult siis, kui sa tunned, et muudmoodi süda ei luba.

  1. KUMB PEAKS SEDA ESIMESENA TEGEMA?

Väga tihti ootavad naised, et mees avaldaks armastus esimesena, aga see ei pea ilmtingimata nii olema. Mina ütlesin seda oma partnerile ja tead mis? Ta ei öelnud seda isegi vastu! Tegelikult see lihtsalt lipsas mul huulte vahelt välja ja kuigi ma mõtlesin seda, poleks ma arvatavasti seda muidu sel hetkel öelnud, sest me jõime veini ja ma ei oleks tahtnud, et ta arvaks, et ma ütlesin, et armastan teda lihtsalt sellepärast, et ma olin lõbusas tujus. Ma ei uskunud, et ta mind kuulis, sest ma ei öelnud seda nii otse, kuid mu nimepäeva hommikul sosistas ka tema “Ma armastan sind!”.

  1. KUI SA POLE KINDEL, ET TA SEDA VASTU ÜTLEB…

Isegi, kui sa arvad, et on 99% tõenäosus, et ta avaldab armastust vastu, on alati olemas see väike võimalus, et ta seda ei tee; et ta on jahmunud või ütleb lausa, et tunne ei ole vastastikune. Ups! Sul on siinkohal kaks võimalust. Sa kas ootad, kuni ta teeb seda esimesena või sa lihtsalt lähed riskile. Kui sa armastad kedagi kogu südamest, võib olla raske end tagasi hoida, ükskõik kui rahutuks võib sind selle ütlemine muuta. Mõtle, seda tunnevad kõik mehed, kui nad meile abieluettepanekut teevad!

  1. KUI TA VAIKIB…

Ära mine segi, ära käsi tal selgitada, miks ta sind ei armasta ja ära anna järele soovile nuttes minema joosta. Selline hetk teeb ilmselt hullupööra haiget. Aga sa pead andma talle veidi aega selle mõttega harjuda. On võimalus, et ta ei armastagi sind veel- aga siiski jumaldab sind ja naudib sinuga koos olemist. Ta ei pruugi lihtsalt olla valmis armastust avaldama ja see on okei! Meie tunded ei jõua alati samal ajal samasse punkti. Kui ta näitab välja, et ta hoolib sinust ja naudib sinuga iga hetke, siis lase tal öelda seda omal ajal, siis kui tema on selleks valmis- kas sa ei eelista, et ta pigem ootab, kui et ütleb selle välja, kuid tegelikult ei mõtlegi nii?

  1. KUI TA REAGEERIB NEGATIIVSELT…

Näiteks kõnnib minema, ütleb, et ta ei tunne sama ega hakka iialgi tundma ja käitub väga matslikult nagu tõeline siga… Hoia pea püsti, mine rahulikult koju ning siis nuta üks peatäis ja lase see kõik endast välja. On väga väike tõenäosus, et midagi sellist juhtub, aga mõnikord käituvad inimesed väga ettearvamatult. Mõnikord inimesed kardavad pühendumist, ükskõik kui palju nad ka ei armastaks sinuga koos olemist või on lihtsalt kahel inimesel täiesti erisugused arusaamad sellest, milline võib olla teie suhte tulevik. Igal juhul, kui mees käitub sinuga lugupidamatult sellises olukorras, on mõistlik oma eluga lihtsalt edasi minna ja tema seljataha jätta, ükskõik, kui raske see ka olla võib.

  1. ÄRA UNUSTA, ET ME KÕIK MÕISTAME ARMASTUST ERINEVALT

Armastus ei ole mõõdetav. Meil kõigil on oma tõlgendus sellest, mis on armastus ja kuidas me seda tunneme. Kust me teame, et see on isegi võrreldav sellega, mida keegi teine tunneb või tajub? Ei teagi. Me võime sellest siiski rääkida, sest kuna me kõik tõlgendame armastust erinevalt, peame me austama seda, et mõne inimese jaoks läheb kauem aega, et jõuda kuhugi, kus mõni teine juba ammu kohal on.

  1. UNUSTA “SUURED ŽESTID”

Kui sa soovid esimest korda öelda kellelegi “Ma armastan sind!”, väldi uhkeid restorane või keerulisi etendusi oma armastuse väljendamiseks. See pole ainult tõsiselt imal, vaid peaks tulema südamest ilma igasuguste viguriteta. Lihtsakoeliselt, armsalt ja tähendusrikkalt.

  1. ÄRA KÜSI

Armastuse avaldamine pärast küsimust “Kas meie tunded on vastastikused?” on kindel tujurikkuja ja avab suured võimalused selleks, et mees ütleb lihtsalt mokaotsast “jah” või isegi mitte seda. Ära pane oma partnerit sellisesse olukorda, sest see jätab lihtsalt sinust veidi meeleheitel mulje.

  1. KUI TA ÜTLEB VASTU…

Ükskõik siis, kas ta avaldas armastust vastu või tegi ise esimese sammu, pole sel tegelikult siiski vahet. Kui see on öeldud, muutub iga mure mõttetuks. Naudi hetke, soovitatavalt magusa suudlusega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga